top of page

ממליצים עלינו

מה אומרים עלינו לקוחותינו?

* תוספת כוכבית, כשהממליץ אינו עובד יותר בארגון בו הכרנו

Logo-Electra_130.jpg

מוטי פיירמן

אלקטרה, סמנכ"ל מ.אנוש

​הערך המוסף של מני הוא מתן "פנים" לתוכן. מני מסייע לנו להתאים את התכנים לקהל היעד מבחינת נראות, ליצור הקשרים בין תוכן לוויזואליות ונותן לנו הכוונה בהתאם למטרות שהצבנו בפרויקט. את כל זה הוא עושה תוך גמישות והתאמה לצרכים שלנו כלקוח. בנוסף, הוא מביא רעיונות חדשים ודוגמאות מניסיונו שתורמים רבות.

הערך המוסף של מני כספק - זה השירות. השירות שמני נותן, מבחינת איכות התוצר הסופי, הזמינות במהלך הפרויקט, עמידה בלוחות זמנים (גם כשאלה צפופים) והסבלנות - הם שהופכים את העבודה עם מני מבחינתי למצוינת.

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

אלה קונקיס*

שיכון ובינוי, דוברת

​מני שטרן הוא מקצוען, מחויב ללקוח, המביא איתו ערך מוסף רב לעבודה המשותפת. הוא תורם עיצוב מתקדם ומותאם היטב למטרות ההפקה, בין אם זה עיתון העובדים של הקבוצה, או כל הפקה אחרת בה שיתפנו פעולה. בנוסף, הוא שותף מלא בחשיבה על כלל צרכי ההפקה, ויש לו חלק גדול בכך שהתוצרים מצוינים.

מני עובד באילוצי זמן, תחת שינוים רבים הנדרשים בעבודה עם הארגון. הוא מביא איתו ידע וניסיון רב, שתורם רבות לעבודתנו המשותפת והנעימה.

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

הילה אפרתי הלפר

דלתא, מנהלת תקשורת ארגונית וקשרי קהילה

​הערך שלך עבורי הוא המקצועיות שלך.

בינך ובין דלתא יש הפרייה הדדית. רואים את זה בעיצוב העיתונים, ובשדרוגם החוזר ונשנה. ניסיונך בשילוב עם השפה הגראפית של דלתא, הביא אותנו לניראות מגזינית היאה לעיתון החברה העוסקת באופנה. נתת לנו את הפלטפורמה להציג את עצמנו בשפה שלנו ולשפר אותה כל פעם מחדש.

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

אבי רובינזון*

נילית, סמנכ"ל משאבי אנוש

​אני עובד עם מני שטרן למעלה מ 12 שנה בארגונים שבהם עבדתי: טבע, כתר פלסטיק וכיום בנילית. עבודתו של מני מקצועית ומדויקת. מני עובד גם בנחישות רבה וגם משגר רוגע ובכך ומסייע לארגון לעצב נכון את העיתון בלוח הזמנים שהוגדרו.  למני ניסיון עשיר בארגונים רבים והוא יוזם רעיונות חדשים בעולם התקשורת הפנים ארגונית. מני יזם וביצע קישור של העיתון לפורטל הארגוני והביא רעיונות נוספים בתחום. אני ממליץ בחום רב לעבוד אתו. 

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

*יוסי גל

ראש מינהל הספקה, כללית

הערך המוסף של מני מבחינתי הוא "הבנת צרכי הלקוח" מחד ו"מתן רעיונות" מאידך. אם נוסיף לזה את המקצועיות ועמידה בלוח הזמנים מתקבל תוצר סופי איכותי ומצוין.

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

דורון מאירסדורף

סטורדוט, מנכ"ל

פנינו למני שטרן על מנת לעצב מיתוג, מלוגו ועד אתר אינטרנט. התוצאה עלתה על ציפיותינו. אנו מודים למני על שרות מסור ומקצועי, הניתן עם חיוך ורצון תמידי להתגבר על האתגרים. מצאנו שותף נאמן, גם בטיפול מתמיד בצרכים המשתנים עם הזמן. אנו גאים בתוצאה. המלצנו ונמליץ לחברים וקולגות לעבוד עם מני.

 

https://www.storedot.tech

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

John Fallon

Made in Italy Motorcycles

​Stern Visual Communications gave a fantastic service from start to finish, with no end of guidance and direction towards a finished product that I couldn’t be happier with.

Thanks Meni

 

www.madeinitalymotorcycles.com

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

הלה הדר*

טבע, מנהלת משאבי אנוש

​עבדתי עם מני שטרן במסגרת אחריותי על הפקת עיתון העובדים של טבע בישראל במשך 4 שנים. העיתון יועד לכ-7000 עובדי טבע בארץ. מני היה שותפי לאורך כל הדרך. הוא סייע באיתור כותבת חיצונית מתאימה

ולקח על עצמו את העיצוב וההפקה. בנוסף, הוא היה חבר קבוע במערכת העיתון והיה שותף קבוע להגדרת התכנים, המסרים, תכנון ארוך טווח והייתה לו גם תרומה נקודתית בהבאת העיתון לידי גמר בתאריך שנקבע והפצתו בהתאם ללוחות הזמנים שקבענו.

 

ההישגים המרכזיים להם היה שותף מני:

  • החייאת מותג ותיק "טבע שכזה" עיתון העובדים של טבע בישראל

  • יחד הפכנו אותו לרלוונטי ומעניין הן עבור העובדים והן עבור ההנהלה של טבע

  • העברנו סקר שביעות רצון וצרכים  - מתוכו גזרנו את התכנים

  • יצרנו פורמט אחיד – שפה עיצובית, לוגו, טורים קבועים, תכנים רלוונטיים, עיתוני נושא ועוד

  • בהמשך יצרנו פורמט אינטרנטי – שתמך ברצון לתרום לאיכות הסביבה ולהנגיש את העיתון לעובדים בדרכים נוספות

 

במשך 4 שנים הפקנו 4 עיתונים מדי שנה, מעולם לא החמצנו דד-ליין, יצרנו מותג שגרם להרבה עניין בחברה ויצר ביקוש להיות חלק ממנו, להתראיין ולחשוף פעילות של יחידות בארגון.

מני היה עוגן מרכזי בהצלחה הזו.

 

*הלה הדר: משאבי אנוש לעסקים http://www.hhadar.co.il

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

אפרת סיון

BTG ,מנהלת גיוס ופיתוח ארגוני

​Bio Technology General הינה חברה העוסקת בפיתוח ויצור תרופות בתחום ההנדסה הגנטית.

את מני אני מכירה מתפקידי הקודם ופנינו אליו לעזרה במיתוג מחדש של ערכי החברה.מני סייע לנו בסבלנות רבה בתהליך ארוך בו ניסינו להבין מהי הדרך הנכונה ביותר להציג את ערכי החברה ולרענן אותם.מני הביא איתו ניסיון רב, וחשיבה יצירתית וניסה להתאים את עצמו לצרכים המשתנים שלנו.מני תמיד שומר על חיוך ואווירה נעימה, ומביא איתו חשיבה יצירתית ואכפתיות רבה לתהליך.אפרת סיון- מנהלת גיוס ופיתוח ארגוני Bio Technology General

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

ליאת מסד*

שטראוס, מנהלת פיתוח ארגוני, מנהלת מ.אנוש מלוחים

​למרות שחלפו שנים רבות מאז עבודתנו המשותפת בשטראוס, אני עדיין זוכרת שהיית עבורי פרטנר פעיל, מעורב, פתוח ויצירתי לחשיבה משותפת ופתרון משותף של סוגיות שעלו במהלך הדרך. נהניתי מאוד מכך שמעולם לא הגעת "נעול" על פתרונות מסוימים אלא תמיד היית קשוב לצרכים ולשיקולים שלי וידעת להתאים פתרונות מדויקים וחכמים.

 

*ליאת מסד: יועצת ראשית ב AKT

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

גווין סאס

כתר*

מני שטרן מומחה בשירותי ייעוץ בתחום המדיה ותקשורת חזותית לקבוצת כתר פלסטיק.

לאורך כל עבודתנו המשותפת, מני יזם, פיתוח והוביל תהליכים משמעותיים שתרמו רבות לארגון, תוך שימת דגש על הערכים החשובים של כתר. אחד המיזמים הבולטים שהוביל היה הפקת עיתון רבעוני לכלל עובדי החברה באלפי עותקים, לדפוס ולדיגיטל.

אני ממליץ על מני כאיש מקצוע מעולה, נעים הליכות היודע לתרגם חזון אבסטרקטי למוצר ממשי.

https://www.gavinsuss.com

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

יגאל חמיש*

בזק, מנהל ידע

​ההיכרות שלי עם עמיתכם המוכשר הולכת אחורה כדי חמש-עשרה שנים.

לפני כחמש עשרה שנים, בהיותי בעיצומו של תהליך ניהול הידע והלמידה הארגונית בחטיבת ההנדסה והתכנון של בזק, מוניתי להיות העורך של המגזין הטכנולוגי של חברת בזק, המופץ לאלפי מנהלים, מהנדסים, טכנאים ועובדי החברה בכל הארץ.

במרכז האתגרים היה להביא לכך שהתקשורת הפנים ארגונית בין המנהלים והעובדים ובין עצמם, תהיה טובה יותר אפקטיבית יותר ובעיקר מלכדת ומאחדת.

הגמישות המחשבתית, בנוסף על היצירתיות וראייה מערכתית שהפגין, הכישרון והיצירתיות - בנוסף על תמיכתו הבלתי-מסויגת בי ובעניין עצמו, הפכו אותנו לעמיתים-לדרך, ויחד הבאנו לכך שכלי-תקשורת-ארגונית זה הפך מרכזי, מוביל, ומאחד ובעיקר -תורם בסופו של דבר לתוצאות העסקיות ולאפקטיבית הארגונית.

איזה כייף לכם שיש שחקן מרכזי שכזה בקבוצה שלכם!

 

*יגאל חמיש, מסע, מסה ומשא – תצפית על ארגונים, ניהול וידעhttp://www.yigalchamish.com/blog

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

דודו עברי*

ענבי טלי, מנכ"ל

​עבדנו ביחד עם מני על "הגדת לכיש". מבחינת היישוב מדובר ב"מראה מקום" שהוא גם תיעוד שנשמר לדורות.

היה חשוב להתחבר למהות ולרוח המקום כדי להגיע למוצר הנכון.

מני השקיע זמן וכישרון בהבנה של הקונספט, הגדרת הצורך והתוצר באופן מקצועי וארגון החומרים השונים מתוך הפסיפס האנושי המקומי.

קיבלנו עבודה מקצועית ומלוטשת ולא פחות חשוב נהנינו מאוד לעבוד עם מני ועל כך יעיד התוצר.

בהצלחה!

 

*דודו עברי, כיום כורם במושב לכיש

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

מיכל שורץ-סימוני*

משאבי אנוש בחטיבת התפעול, טבע

​עם מני עבדתי לפני מספר שנים על פרויקטים שונים במסגרת תפקידי במחלקת משאבי אנוש בחטיבת התפעול של חברת "טבע". כאשר הוחלט להוציא לאור ולייסד עיתון חטיבתי, מני נכנס לתמונה כבר בשלבים הראשוניים בהם גובשו הרעיונות, התכנים, העיצוב, ואף בחירת שם העיתון.

מני מחויב באופן טוטאלי לכל פרויקט בו הוא מעורב מתחילתו ועד סופו, משלב גיבוש הרעיונות ועד לתוצר הסופי.הוא מעניק ללקוחותיו חווית שירות יוצאת דופן.מני תמיד שם דגש על עמידה בלוחות זמנים, על איכות ללא פשרות, על שירות לשביעות רצוננו המלאה, ואף יותר מכך.

מקצוען אמיתי!!

 

* מיכל שורץ-סימוני, אדריכלות ועיצוב פנים

http://www.facebook.com/michal.simoni

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

נרי שוטן

לעבדה ולשמרה, מנהל

​כשנפגשתי עם מני בפעם הראשונה ואמרתי לו כי אני מחפש מי שיבנה אתר לקואופרטיב החקלאי שהקמנו, מיד נעניתי בהתלהבות רבה.

כשציינתי כי אנחנו מקימים את הקואופרטיב מתוך ציונות אמתית, וללא מטרות רווח, הראה לי מני כי הוא מחובר לרעיון וירתם לעניין ככל שיוכל.

לבסוף, כשהתחיל לשלוח לי סקיצות של האתר, ראיתי כמה הוא מדייק בפרטים, כמה המסר החזותי חשוב לו ובעיקר, שהוא אינו מתפשר על פחות ממצוין.

מאז, בכל פעם שאני נזקק לעזרה, קטנה כגדולה בעניין אתר האינטרנט שלנו, תמיד אני נענה בחיוך, ברצון ובמקצועיות רבה, ועל כך אני אסיר תודה.

טוב לדעת שעדיין ניתן למצוא שילוב אמיתי ואותנטי בין מקצועיות, אנושיות וחברות.

אני אמליץ על מני בפני כל אדם ובכל הזדמנות שרק אוכל.

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

יעל פרימר

שחקנית

מני עיצב והעלה את אתר האינטרנט שלי אחרי תקופה בה למדתי, הבנתי, ניסיתי, הצלחתי והקמתי עסק שמרכז בתוכו את יכולותיי ואת חלומותיי!

מני ליווה אותי משלב האיפיון, העיצוב והפקת האתר, אליו מתלווה בלוג קל לתפעול, שיקדם אותי במנועי החיפוש. לאחר הדרכה של מני אני מעלה ומשנה לבד כל מה שאני רוצה, בקלות.

תודה למני שבלעדיו זה לא היה קורה. 

יעל פרימר

שחקנית

http://www.yaelfrimer.com

Moti_1594.jpg
Logo-Electra_130.jpg

רלף אנזרות

RSIP Vision

אפילו אנשי המקצוע המסורים ביותר עושים טעויות קטנות. מני שטרן הוא האיש שעוזר לך להימנע אפילו מאלה.

הנה משהו שכתבתי למני אחרי השלמת אחת העבודות:

מני, כרגיל, בזכותך זה יצא מושלם: זו היתה הצלחה גדולה נוספת, אנשים אהבו את המגזין שלנו.

תודה! אתה כל כך מועיל, מקצועי אדיב!

Moti_1594.jpg
bottom of page